Danija Latvija Transports

Dānija Latvija Transports

Cilvēki katru dienu dodas abos virzienos starp Dāniju un Latviju.. Attiecīgi izvēloties dažāda veida transportu. Ja vēlies uzzināt kā vislabāk nokļūt uz kādu no minētajām valstīm vai vēlies nogādāt savas mantas tad šis būs tieši jums!

Kompānijas, kas piedāvā šādus pakalpojumus ir dažādas.. ir tādas, kas ar šo nodarbojas jau ilgu laiku un tad ir tādas, kas parādās un pazūd.

Budžeta variants

Privātpersonas bieži vien dodas pat biežāk uz vai no Dānijas nekā transporta kompānijas. Biežāk tas notiek semestra noslēgumā vai semestra sākumā, bet nedrīkst aizmirst arī par tiem, kas Dānijā tikai strādā. Attiecīgi atvaļinājumu laikos. Šis ir ideāls variants, jo bieži vien tiek meklēts otrs braucējs, tātad ja tev ir tiesības tu varēsi palīdzēt tikt galamērķī. Bieži vien cilvēki arī piedāvās nogādāt paciņas par minimālām summām ja vien netaisies pārvest kādu lielo auto motoru.

Kāpēc cilvēki to dara? Pāris paciņas, kas jānogādā pa ceļam vai papildus cilvēks auto palīdz nosegt degvielas izmaksas. Tiem, kas dodas vieni vienkārši vēlas nosegt degvielas izmaksas un iegūt papildus līdzbraucēju, lai nebūtu garlaicīgi.

Ceļš

Ceļu un pārvietošanās veidu kompānijas un cilvēki izvēlās dažādu. Biežākais ir braukt ar auto visu ceļu, kas atkarībā no braucēju un pieturu skaita var aizņemt 18 – 24h braucot. Kompānijas gan izvēlas braukt, bez ilgām pieturām un bieži vien pārvietojas jau ar diviem šoferiem. Tādā veidā maršrutu var veikt ātrāk. Mīnuss gan dažām kompānijām ir tāds, ka ja vēl ir brīvas vietas automašīnā tad viņi var doties arī Hamburgā vai citā Vācijas pilsētā un uzņemt papildu pasažierus vai paciņas. Var gadīties arī, ka uzņemot vai izlaižot cilvēkus savā gala mērķī vari nonākt vēlāk – attiecīgi ilgāks ceļš. Tas pats attiecas arī uz paciņām.

Otrs variants ir daļu brauciena veikt ar kuģi. Šie kuģi salīdzinoši bieži dodas no Latvijas uz Lībeku. Šis atrisina nogurumu ceļā, jo nav jāmēro tik daudz kilometru, bet mazliet pagarina braucienu ja salīdzināsim pret braukšanu bez lielām pauzēm.

Svarīgi zināt

Izvēlieties zināmu kompāniju vai uzticamu cilvēku. Ik pa laikam nākas dzirdēt, ka paciņa nenokļūst mērķī vai tas notiek dienas vēlāk. Ja neesi par kaut ko pārliecināts tad vienmēr vari pajautāt kādā no Facebook grupām. Piemēram Latvija – Dānija transports vai Latvieši Dānijā grupā vai… mūsu pašu Facebook lapā bieži vien cilvēki ieraksta, ka brauks vienā no virzieniem.

Svarīgi izvēloties kompāniju būtu arī pajautāt cik cilvēki tiks pārvadāti un cik daudz apstāšanās punkti ir plānoti. Tādā veidā izvērtējot laiku ceļā.

Arī auto stāvoklis ir svarīgs, vai vasaras laikā ir kondicionieris un ziemas laikā auto silts. Garā ceļa posmā šīs lietas ir būtiskas un ja šādas “ekstras” nav piedāvajumā tad ieteiktu izvērtēt šo pārvadātāju.

Dānija Latvija Transporta Kompānijas / Pārvadātaji

Zemāk esmu pieminējis pāris kompānijas vai privātpersonas, kas zināmas šajā nozarē. Ar laiku tiks pievienots lielāks apraksts par katru kompāniju kā arī atsauksmes.

Nākotnē šeit pievienosim arī iespēju komentēt konkrēto pārvadātāju un atstāt atsauksmes, kas palīdzēs jums izvēlēties to īsto pārvadātāju.

Varam aizvest

Varam Aizvest 

Kompānija ar ilgu pieredzi pārvadājot pasažierus un liela izmēra kravas. Pieņemamas cenas un arī dodas vidēji divas reizes mēnesī uz Dāniju. Viņu mājaslapā vai Facebook var ar viņiem sazināties un uzzināt vairāk.

Tava Paka

Tava Paka

Arī šie darbojas šajā pārvadājumu maršrutā jau ilgu laiku. Vairāk informāciju var uzzināt sazinoties ar viņiem.

P.S. Nākotnē pievienosim papildu kompānijas līdzko būsim ievākuši vairāk informāciju. Pārvadātajiem lūdzam sazināties ar mums par informācijas precizēšanu vai ievietošanu. Šis ir bezmaksas un informatīvs pakalpojums.