3.4 C
Copenhagen
pirmdien, marts 20, 2023

Kopenhāgenas lidostā sievietei nav apstiprināts ‘coronavirus’

Sieviete, kura piektdienas rītā saslima Kopenhāgenas lidostā un pēc tam tika pārbaudīta uz koronavīrusu, nav inficēta, apstiprinājusi Dānijas Veselības pārvalde (Sundhedsstyrelsen).
Sieviete no Ķīnas ieradās Kopenhāgenas lidostā piektdien plkst. 7.40 lidojumā no Ķīnas caur Helsinkiem Somijā.

Pēc gripai līdzīgiem simptomiem viņa sazinājās ar lidostas darbiniekiem.

Pēc tam viņa tika nogādāta Hvidovres slimnīcā netālu no Kopenhāgenas, kur viņa tika hospitalizēta izolēti un pārbaudīta attiecībā uz infekcijas vīrusu.

Neliela Kopenhāgenas lidostas 3. termināļa daļa tika īslaicīgi slēgta sanitārijas nolūkos.

Dānijas veselības pārvalde vēlāk varēja nacionālajai raidorganizācijai DR apstiprināt, ka sievietei nav koronavīrusa.

“Pasažierim tika novēroti simptomi, ierodoties lidostā, un pēc tam viņš tika nogādāts Hvidovres slimnīcā, vienā no divām Dānijas slimnīcām, kurai ir zināšanas to pacientu vadībā, kuri ir izolēti infekcijas riska dēļ,” sacīja Dānijas Veselības pārvaldes paziņojums.

“Es varu pārliecināt ceļotājus, kuri, iespējams, šorīt atradās lidostā… ka viņiem nav jāuztraucas. Par laimi, jauns koronavīruss var jūs inficēt tikai tad, ja esat bijis tiešā kontaktā ar inficētu personu, ”paziņojumā sacīja Dānijas Veselības pārvaldes direktore Sorena Brostrēma.

Aizdomās par koronavīrusa infekciju Hvidovres slimnīcā joprojām tiek uzņemts otrs cilvēks, teikts piektdien izplatītajos plašsaziņas līdzekļu ziņojumos. Dānijas Veselības pārvalde gaida atjauninājumu par šīs personas statusu.

Facebook Komentāri
Rinaldshttp://rinalds.co
Freelance, konsultants un students Dānijā. LatviesiDanija.lv ir viens no maniem projektiem pie kuriem strādāju.

Jaunākais

Citi jaunumi