8.9 C
Copenhagen
piektdien, oktobris 22, 2021

Lego ienākumi palielinās, cer izvairīties no vīrusa trieciena

Lego paziņoja, ka tā ieņēmumi pagājušajā gadā pieauga un ka līdz šim ir izvairījusies no lieliem zaudējumiem, ko rada jaunais koronavīruss, un plāno turpināt atvērt veikalus Ķīnā, uzliesmojuma epicentrā.

Pēc tam, kad Dānijas rotaļlietu uzņēmums trešdien paziņoja tīrās peļņas pieaugumu par 3% līdz 8,3 miljardiem kronu (1,2 miljardiem USD), izpilddirektors Nīls B. Kristiansens sacīja, ka grupa prognozē koronavīrusa uzliesmojuma traucējumus tieši piegādes ķēdēs.

“Īstermiņā to ir grūti pateikt, taču šķiet, ka mēs neesam tik neaizsargāti, galvenokārt tāpēc, ka ražojam reģionālā mērogā,” Christiansen teica The Associated Press.

Lego ražo Meksikā Amerikas tirgum, Ķīnā – Āzijas tirgum, un Eiropai produkcija tiek ražota no rūpnīcām Čehijas Republikā un Dānijā.

Christiansens sacīja, ka slaveno krāsaino celtniecības bloku ražotājs turas pie sava plāna atvērt vēl 80 veikalus aptuveni 20 Ķīnas pilsētās, kas “joprojām ir stratēģisks izaugsmes tirgus”.

Lego ir 570 veikali visā pasaulē, uz kuriem ir rotaļlietu izgatavotāja logotips.

Turklāt Kristiansens paziņoja, ka Lego ir attīstījis savu e-komercijas klātbūtni partneru platformās un nesen atjaunoja partnerattiecības ar Ķīnas tehnoloģiju gigantu Tencent kā daļu no plāniem iesaistīt patērētājus un pircējus.

Lego, kas atrodas Billundā, Dānijas rietumos ir privāts uzņēmums, paziņoja, ka tā 2019. gada pilna gada ieņēmumi ir pieauguši par 6% līdz 37,9 miljardiem kronu (5,7 miljardiem USD). Tas ir “neskatoties uz nozīmīgiem ieguldījumiem ilgtermiņa izaugsmes iniciatīvās”, sacīja izpilddirektors. Lego redzēja, ka patērētāju pārdošanas apjomi visā pasaulē 2019. gadā pieauga par 5,6%, salīdzinot ar 2018. gadu.

“Mēs esam redzējuši pozitīvu pārdošanas pieaugumu, bet citiem – negatīvu pieaugumu,” sacīja Kristiansens.

Patērētāju pārdošanas apjomi pieauga visos tirgos.

Legoland Dānijā ir viena no populārākajām vietām Eiropā.
Facebook Komentāri
Rinaldshttp://rinalds.co
Freelance, konsultants un students Dānijā. LatviesiDanija.lv ir viens no maniem projektiem pie kuriem strādāju.

Jaunākais

‘Tā ir ļoti īpaša diena’: Dānija reaģē uz kafejnīcu, restorānu un muzeju atkārtotu atvēršanu

Dānijas bāri, kafejnīcas, restorāni un muzeji trešdien atsāka darbu, piešķirot dzīvei Kopenhāgenā normālu izskatu. Skandināvijas valsts pagājušajā nedēļā nolēma...

Vācija dod zaļo gaismu pasaules garākajam dzelzceļa un ceļu tunelim uz Dāniju

Vācijas augstākā tiesa otrdien apstiprināja pasaulē garākā dzelzceļa un autoceļu tuneļa būvniecību, kas, domājams, samazinās brauciena laiku no Vācijas ziemeļiem līdz Dānijai.

Dānijas koronas mutācija – visas ūdeles ir jālikvidē

Dānijas ūdelēs ir atrasta īpaša korona mutācija ( 'coronamutation' ). Tas, iespējams, varētu nopietni apdraudēt sabiedrības veselību visā pasaulē.

Dānija gatavojas brīdināt par ceļošanu uz Lielbritāniju palielinoties Covid-19 gadījumiem

Visticamāk, ka Apvienotā Karaliste tiks pievienota to valstu sarakstam, uz kurām Dānija iesaka izvairīties doties. Saskaņā ar Eiropas Slimību...

Citi jaunumi

Vienojas būvēt gāzes vadu zem jūras starp Dāniju un Poliju

Nozīmīgs solis uz priekšu ir liels projekts dabasgāzes transportēšanai no Ziemeļjūras uz Dāniju un Poliju. Pirmdien itāļu firma Saipem...

Dānijā Michelin restorāns iesniedz bankrota pieteikumu

Dānijas visspilgtākās jaunās viesnīcas atvēršana ir atlikta, un divu tās visslavenāko Michelin zvaigznīšu restorānu īpašnieks ir iesniedzis bankrota pieteikumu. Neskatoties uz valdības...

Dānija, neskatoties uz izaicinājumiem, joprojām ir “vismazāk korumpētā valsts pasaulē”

Saskaņā ar ikgadējo vērtējumu Dānija ir saglabājusi savu pozīciju, kā valsts ar viszemāko korupciju pasaulē. Korupcijas uztveres indekss (CPI),...
Facebook Komentāri