6.1 C
Copenhagen
pirmdien, marts 20, 2023

Par LatviesiDanija.lv

Šī bloga ideja radās jau ļoti labu laiku atpakaļ kad biju jau ieradies Dānijā. Diemžēl dēļ skolas, darba un dažādiem Dānijas notikumiem nekad pie šīs idejas tā arī nepieķēros un savā ziņā cerēju, ka kāds to izdarīs un es varēšu pievienoties projekta attīstībā.

Bet skatoties uz to kā katru semestri uzpeld vieni un tie paši jautājumi no latviešiem es sapratu, ka ir pienācis laiks izveidot blogu kas apkopotu informāciju, kas būtu noderīga un vēlāk arī informētu par aktualitātem Dānijā. Daudz no tā ko jūs šeit lasīsiet, redzēsiet ir no manas pieredzes. Tas nenozīmē, ka viss arī tieši ir tā kā es to rakstu. Reģioni Dānijā ir dažādi un arī lietas var notikt savādāk, bet nekam nevajadzētu būt krasi atšķirīgam no tā ko esmu uzrakstījis.

Bloga galvenais mērķis ir palīdzēt sagatavoties studentiem un viņu vecākiem uzzināt vairāk par notiekošo Dānijā, jo būsim reāli arī taviem vecākiem ir svarīgi kam jābūt gatavam dodoties uz Dāniju studēt vai pat strādāt.

Ārpus šīs lapas esmu pieejams lielākajos sociālajos tīklos un ar mani var droši sazināties ja ir radušies kādi jautājumi. Kā arī ārpus manis ir aktīva Latvieši DK grupa FB kur cilvēki vienmēr ir gatavi palīdzēt.

Ja viss notiks pēc plāna tad Augusta beigas, Septembra sākums ir iezīmēts kā lielāko darbu beigu termiņš, tas nozīmē to, ka līdz tam laikam mājas lapā būtu jāatrod visa vajadzīgā informācija, kas ir nepieciešama katram iebraucējam Dānijā. Līdzko tas būs izdarīts, pamazām sākšu apvienot informāciju par citiem mazāk svarīgiem vai mazāk aktuāliem jautājumiem. Tad arī var sākties darbs pie aktualitāšu informēšanas, par to kur notiek latviešu pasākumi.

Saprotams, ka par visu laikus es uzrakstīt nespēšu, strādāju pie šī projekta viens un ārpus šī projekta ir vēl daudzi citi kas prasa savu uzmanību. Kā arī lielāko dienas daļu man aizņems studijas un darbs. Pie pilnāka grafika tas nozīme, ka mūsu FB lapa būs aktīvāka un nedēļas nogalēs tiks pievienoti raksti šeit ja vien neuzradīsies kāds, kas vēlas attīstīt šo projektu. Šis ir brīvprātīgs darbs un ārpus Google reklāmām peļņu nenešos, bet ja mēs parēķinātu mājas lapas uzturēšanas izmaksas un tos centus par to, ka kāds uzspiež uz reklāmas tad projekts ir no manis kā autora kabatas nemaz nerunājot par laiku, kas tiek veltīts. Tāpēc ceru uz sapratni ja kaut kur ir radusies kļūda vai kāda no ziņām nav ievietota.

Darbu vēl ir daudz, tāpēc vēlot veiksmi man un jums 

Ar cieņu Rinalds

Facebook Komentāri
Rinaldshttp://rinalds.co
Freelance, konsultants un students Dānijā. LatviesiDanija.lv ir viens no maniem projektiem pie kuriem strādāju.

Jaunākais

Citi jaunumi