19.4 C
Copenhagen
ceturtdien, augusts 18, 2022

Koronavīrusa laikā dubultojas seksa rotaļlietu pārdošanas apjomi Dānijā

Seksa rotaļlietu pārdošana Dānijā ir vairāk nekā divkāršojies pēc tam, kad šīs valsts iedzīvotājiem lika palikt mājās, lai samazinātu koronavīrusa izplatību, norāda Sinful, lielākais seksa rotaļlietu mazumtirgotājs Ziemeļvalstīs.

Pēc uzņēmuma datiem, aprīļa pirmajās sešās dienās pārdošanas apjomi Dānijā palielinājās par 110 procentiem, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā. Salīdzinot ar 121 procentu pieaugumu Norvēģijā un salīdzinoši nelielu izaugsmi – 78 procentiem Zviedrijā.
 
“Mēs esam pieredzējuši ārkārtas interesi par seksa rotaļlietām pāriem,” sacīja uzņēmuma dibinātāja un līdzīpašniece Mathilde Mackowski. “Īpaši mūsu daudzu dienu spēle seksa izaicinājumi ir bijuši ļoti populāri, un šobrīd tie ir mūsu pārdotākie.”
 
Vairāku dienu produkti, piemēram, “10 dienu mīlestības izaicinājums” vai “4 prieka nedēļas”, pēc viņas teiktā, darbojas, mazliet kā Ziemassvētku kalendārs, un dažādās kastēs paslēpts cits produkts.
 
“Cilvēki izmanto šos izaicinājumus, lai vairāk izklaidētu katru dienu, nevis tikai būtu viens produkts.” 
 
Viņa sacīja, ka ir gandarīta, ka viņas bizness, kas atrodas Højbjergā ārpus Orhūsas, palīdz cilvēkiem izjust grūtos laikus visiem.

Mazumtirgotājs parasti pārdod apmēram 1500 produktu tiešsaistes klientiem visā Ziemeļvalstu reģionā. Aprīļa pirmajā nedēļā pārdošanas apjomi kopumā dubultojās, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Mathilde Mackowski, tiešsaistes seksa rotaļlietu mazumtirgotāja Sinful dibinātāja. Foto: Sinful

Arī visur citur pasaulē seksa rotaļlietu pārdošana ir redzams augsts pieaugums. Vai tu jau paspēji iegādāties?

Facebook Komentāri
Rinaldshttp://rinalds.co
Freelance, konsultants un students Dānijā. LatviesiDanija.lv ir viens no maniem projektiem pie kuriem strādāju.

Jaunākais

Citi jaunumi