19.3 C
Copenhagen
trešdien, maijs 31, 2023

Dānijā Michelin restorāns iesniedz bankrota pieteikumu

Dānijas visspilgtākās jaunās viesnīcas atvēršana ir atlikta, un divu tās visslavenāko Michelin zvaigznīšu restorānu īpašnieks ir iesniedzis bankrota pieteikumu. Neskatoties uz valdības finansiālo atbalstu, koronavīrusa bloķēšana sāk just aizvien vairāk uzņēmumu.
Restorānu grupa Kadeau, kurai pieder vienas Michelin zvaigžņu restorāns Sømarken pludmalē Bornholmas salā, un divu Michelin zvaigžņu ēstuve Kristianshavnā, Kopenhāgenā, pirmdien iesniedza bankrota pieteikumu.
 
“Mums vajadzēja mest dvieli ringā un pieteikt bankrotu. Šī krīze mūs ir skārusi vissliktākajā iespējamā laikā,” sacīja Dānijas laikrakstam “Finans” grupas vadītājs Magnuss Kleins Kofoeds. Viņš sacīja, ka viņa restorāniem ir bijusi liela naudas plūsma vasarā, bet ziemā tie darbojas ar zaudējumiem, kas nozīmē, ka krīze viņus skāra laikā, kad grupas kases bija gandrīz tukšas.
 
“Mēs bijām likviditātes apakšā,” viņš teica. “Lai būtu nežēlīgi godīgs, es īsti neko nezinu par nākotni. Varbūt mēs varam atsākt kādu darbību otrajā krīzes pusē. Šobrīd mēs vienkārši nezinām, kāda izskatās pasaule, kad atradīsimies koronas otrā pusē.”
 
Grupa paziņoja, ka tā slēdz savus divus restorānus nedēļu pirms Dānijas valdība ieviesa aizliegumu sēdēt restorānos.

https://www.instagram.com/p/B94PQjhDdBT/?utm_source=ig_embed

Tajā pašā laikā Nordic Choice Hotels, ko vada norvēģu miljardieris Pīters Stordalens, ir aizkavējis viesnīcas Villa Copenhagen atklāšanu, kuras celtniecība maksāja 1,5 miljardus Dānijas kronu.
 
“Mēs ar nepacietību gaidījām Villa Copenhagen atvēršanu, taču ierobežojumu dēļ mēs kavējamies,” Dānijas sabiedriskajai raidorganizācijai DR sacīja uzņēmuma izpilddirektors Torgeir Silseth.
 
“Tā kā šī koncepcija ir paredzēta tikšanās vietai, kurā Kopenhāgenas iedzīvotāji var kopā ēst brokastis, pusdienas vai vakariņas, ir visjēdzīgāk to atlikt, līdz sabiedrība atkal tiek normalizēta,” viņš sacīja, cerot atvērt viesnīcu tagad maijā. 14.

Rinaldshttp://rinalds.co
Freelance, konsultants un students Dānijā. LatviesiDanija.lv ir viens no maniem projektiem pie kuriem strādāju.

Jaunākais

Citi jaunumi