8.9 C
Copenhagen
piektdien, oktobris 22, 2021

Dānijā Michelin restorāns iesniedz bankrota pieteikumu

Dānijas visspilgtākās jaunās viesnīcas atvēršana ir atlikta, un divu tās visslavenāko Michelin zvaigznīšu restorānu īpašnieks ir iesniedzis bankrota pieteikumu. Neskatoties uz valdības finansiālo atbalstu, koronavīrusa bloķēšana sāk just aizvien vairāk uzņēmumu.
Restorānu grupa Kadeau, kurai pieder vienas Michelin zvaigžņu restorāns Sømarken pludmalē Bornholmas salā, un divu Michelin zvaigžņu ēstuve Kristianshavnā, Kopenhāgenā, pirmdien iesniedza bankrota pieteikumu.
 
“Mums vajadzēja mest dvieli ringā un pieteikt bankrotu. Šī krīze mūs ir skārusi vissliktākajā iespējamā laikā,” sacīja Dānijas laikrakstam “Finans” grupas vadītājs Magnuss Kleins Kofoeds. Viņš sacīja, ka viņa restorāniem ir bijusi liela naudas plūsma vasarā, bet ziemā tie darbojas ar zaudējumiem, kas nozīmē, ka krīze viņus skāra laikā, kad grupas kases bija gandrīz tukšas.
 
“Mēs bijām likviditātes apakšā,” viņš teica. “Lai būtu nežēlīgi godīgs, es īsti neko nezinu par nākotni. Varbūt mēs varam atsākt kādu darbību otrajā krīzes pusē. Šobrīd mēs vienkārši nezinām, kāda izskatās pasaule, kad atradīsimies koronas otrā pusē.”
 
Grupa paziņoja, ka tā slēdz savus divus restorānus nedēļu pirms Dānijas valdība ieviesa aizliegumu sēdēt restorānos.

Tajā pašā laikā Nordic Choice Hotels, ko vada norvēģu miljardieris Pīters Stordalens, ir aizkavējis viesnīcas Villa Copenhagen atklāšanu, kuras celtniecība maksāja 1,5 miljardus Dānijas kronu.
 
“Mēs ar nepacietību gaidījām Villa Copenhagen atvēršanu, taču ierobežojumu dēļ mēs kavējamies,” Dānijas sabiedriskajai raidorganizācijai DR sacīja uzņēmuma izpilddirektors Torgeir Silseth.
 
“Tā kā šī koncepcija ir paredzēta tikšanās vietai, kurā Kopenhāgenas iedzīvotāji var kopā ēst brokastis, pusdienas vai vakariņas, ir visjēdzīgāk to atlikt, līdz sabiedrība atkal tiek normalizēta,” viņš sacīja, cerot atvērt viesnīcu tagad maijā. 14.

Facebook Komentāri
Rinaldshttp://rinalds.co
Freelance, konsultants un students Dānijā. LatviesiDanija.lv ir viens no maniem projektiem pie kuriem strādāju.

Jaunākais

‘Tā ir ļoti īpaša diena’: Dānija reaģē uz kafejnīcu, restorānu un muzeju atkārtotu atvēršanu

Dānijas bāri, kafejnīcas, restorāni un muzeji trešdien atsāka darbu, piešķirot dzīvei Kopenhāgenā normālu izskatu. Skandināvijas valsts pagājušajā nedēļā nolēma...

Vācija dod zaļo gaismu pasaules garākajam dzelzceļa un ceļu tunelim uz Dāniju

Vācijas augstākā tiesa otrdien apstiprināja pasaulē garākā dzelzceļa un autoceļu tuneļa būvniecību, kas, domājams, samazinās brauciena laiku no Vācijas ziemeļiem līdz Dānijai.

Dānijas koronas mutācija – visas ūdeles ir jālikvidē

Dānijas ūdelēs ir atrasta īpaša korona mutācija ( 'coronamutation' ). Tas, iespējams, varētu nopietni apdraudēt sabiedrības veselību visā pasaulē.

Dānija gatavojas brīdināt par ceļošanu uz Lielbritāniju palielinoties Covid-19 gadījumiem

Visticamāk, ka Apvienotā Karaliste tiks pievienota to valstu sarakstam, uz kurām Dānija iesaka izvairīties doties. Saskaņā ar Eiropas Slimību...

Citi jaunumi

Vienojas būvēt gāzes vadu zem jūras starp Dāniju un Poliju

Nozīmīgs solis uz priekšu ir liels projekts dabasgāzes transportēšanai no Ziemeļjūras uz Dāniju un Poliju. Pirmdien itāļu firma Saipem...

Lego ienākumi palielinās, cer izvairīties no vīrusa trieciena

Lego paziņoja, ka tā ieņēmumi pagājušajā gadā pieauga un ka līdz šim ir izvairījusies no lieliem zaudējumiem, ko rada jaunais koronavīruss, un...

Dānija, neskatoties uz izaicinājumiem, joprojām ir “vismazāk korumpētā valsts pasaulē”

Saskaņā ar ikgadējo vērtējumu Dānija ir saglabājusi savu pozīciju, kā valsts ar viszemāko korupciju pasaulē. Korupcijas uztveres indekss (CPI),...
Facebook Komentāri